Cuentos Infantiles Vol.1

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5.95 TL
  • Boyut 47 MB
  • Version 1.3
  • Dil TR / EN
  • Firma AppQuiz
Çocukların küçük yaşta kaliteli hikayeler dinlemesini sağlayan bu program tam size göre.

Okul öncesi dönemde çocuklarda gelişmesi gereken en önemli özellik hayal gücü ve tasarım kabiliyetidir. Bu dönemde çocukları belli kalıplar üzerine kurulmuş oyunlar yerine hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olan onların ufuklarını genişleten oyunlara yöneltmek son derece doğru bir davranış olacaktır. Bilinçli ebeveynler olarak çocukların geleceklerini garanti altına alan ve onların okul yaşantılarının kolay olmasını sağlayacak oyunlar ile ilgilenmesi sizin sorumluluğunuzdadır. Bu konuda bir şeyler yapmak ve çocukların hayal dünyalarının gelişmesini onların beyinlerini yıkayan çizgi filmler yerine onlara yeni ufuklar açan kaliteli hikayeler olmasını istiyorsanız bu program tam da size göre. 

Program içerisinde küçüklüğümüzde hepimizin dinlediği ve herkesin çok iyi bildiği dünya klasiklerinden sayılan hikayeler yer almaktadır. Siz de küçükken beğenerek dinlediğiniz sizi de büyük hayallere boğan bu hikayeleri şimdi de çocuğunuzun dinlemesini ve onun bu hikayeler ile büyümesini istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise yapmanız gereken şey çok basit. 

Bu harika hikayeler ile dolu programa anında sahip olmak ve bu heyecanı onunda yaşamasını istiyorsanız hemen indir butonuna basın ve bu kaliteli özelliklere sahip içerisinde onlarca hikayenin bulunduğu programa anında sahip olun. 

Daha Fazla Göster
Cuentos Infantiles Vol.1 indir